4 minutes reading time (830 words)

Zapamiętaj tą datę

Zapamiętaj tą datę

Właśnie nadszedł ten moment - czas w którym zaczynamy organizować swój kalendarz i planować nowe wydarzenia. Zasadniczo powinniśmy to zrobić właściwie już na początku stycznia. Pomimo opóźnień, każdy z nas miał szczery zamiar zorganizować nasze zadania, projekty i kalendarz na rok 2014. Zaledwie zdołaliśmy odetchnąć po świętach i nowym roku, a niespodziewanie nadszedł już luty. Trudno mi powiedzieć dlaczego tak się dzieje - i to praktycznie każdego roku. Koniec końców nie ma się czym martwić, a już na pewno nie ma sensu porzucać naszych planów. Nigdy nie jest za późno zacząć organizować noworoczny kalendarz, a to oznacza to tylko jedno. Nastał idealny moment aby omówić bardzo ważną sprawę.

Ogłaszamy J and Beyond 2014

Mam ogromną przyjemność ogłosić nadchodzącą konferencję J and Beyond która odbędzie się pomiędzy 30 Maja i 1 Czerwca. Konferencja ta odbywa się cyklicznie już od kilku lat i od samego początku cieszyła się niezwykłym sukcesem. Jestem przekonany, że w tym roku nie będzie odstępu od normy i jak zwykle będzie to niezwykle udana impreza. Organizatorzy inwestują swoje wieloletnie doświadczenie i czas aby zorganizować to niepowtarzalne wydarzenie. Tegoroczna konferencja odbędzie się w pobliżu Frankfurtu (nad Menem) w samym środku Europy, około 20 minut taksówką od największego portu lotniczego w Europie. Zastanówmy się krótko, co to oznacza dla was? Istnieje bardzo wiele powodów dla których J and Beyond powinno mieć dla wielu wysoki priorytet. Spójrzmy na te trzy najbardziej istotne zagadnienia, czyli: korzyści osobiste, doświadczenia społeczne i nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Korzyści Osobiste

Jeśli nigdy nie byliście na J and Beyond to przegapiliście niesamowitą okazję. Żadne inne spotkanie tego typu nie jest porównywalne jakościowo to naszego wydarzenia. Gwarantuję, że będziecie zaskoczeni ilością informacji i do końca samej konferencji nadal nie zdołacie przetworzyć zdobytej wiedzy. Ponadto, J and Beyond pomoże wam w bardzo skuteczny sposób rozwinąć waszą osobowość.

Doświadczenia Społeczne

Wydarzenie takiego kalibru zdarza się tylko raz w roku. Jako jedno z największych wydarzeń w środowisku Joomla! oraz jedna z najbardziej popularnych imprez w europejskiej społeczności Joomla! spotkanie to skupia najzdolniejszych i najlepszych przedstawicieli z naszej branży. Będziecie mieli wiele okazji do wymiany poglądów, rozmów o sprawach związanych z waszą pracą, lub po prostu zrelaksowania się w otoczeniu starych i nowych przyjaciół. Wieczorne, mniej oficjalne spotkania, zapewnią wam doskonałe warunki i atmosferę do kontynuacji dyskusji.

Korzyści Biznesowe

Korzyści dla waszego biznesu są ewidentne. Poprzez własny osobisty rozwój oraz nawiązywanie nowych kontaktów społecznych otwiera się przed wami niepowtarzalna okazja rozszerzenia waszych horyzontów i zdobycia nowych źródeł do współpracy. Jest rzeczą oczywistą, że każdy z nas może się udoskonalić a konferencja J and Beyond zapewnia ku temu doskonałą szansę na zdobycie nowych doświadczeń. Niezależnie od charakteru działalności waszej firmy to wydarzenie pozwoli wam osiągnąć nowy poziom doświadczenia.

Motto na rok 2014

Organizatorzy są świadomi wszelkich korzyści wynikających z tego wydarzenia oraz jego znaczenia nie tylko dla Ciebie ale i również do całej społeczności Joomla!. Co roku wybierane jest motto reprezentujące wybrany cel i temat konferencji. W tym roku myśl przewodnia została znaleziona niemal natychmiast. Zastanawialiśmy się nad wszelkimi korzyściami osobistymi jakie uzyskacie w zamian za poświęcenie waszego cennego czasu, gdyż, bądźmy szczerzy, jest to wielkie poświęcenie z waszej strony ale też wspaniały podarunek dla społeczności Joomla!. To jednak nie wszystko gdyż w zamian za poświęcony czas uzyskacie także coś od nas. Nie będzie to zmarnowany czas, stracony weekend, ale swego rodzaju inwestycja. Inwestycja w wasze osoby, w wasz biznes oraz w projekt Joomla!. Dochodząc do powyższych wniosków, w ten sposób wybraliśmy nasze motto konferencji J and Beyond 2014, które w teraz mam przyjemność ogłosić:

Inwestycja w naszą przyszłość. (en. Investing in Our Future)

 Co to dla nas oznacza?

W ostatnich latach na J and Beyond organizowaliśmy rozległe sesje bug-squashing (naprawianie błędów w Joomla!) oraz development sprints (sesje rozwojowe Joomla!). Jednakże spotkania te odbywają się w godzinach wieczornych, poza planowymi regularnymi sesjami. Również grupy robocze (working groups) projektu spotykały się regularnie na tej konferencji, jednakże przede wszystkim w celu prowadzenia wielu dyskusji. W tym roku zdecydowaliśmy się zrewidować format konferencji i stworzyć kompletnie nowy, niepowtarzalny program.

Drugi dzień imprezy będzie miał unikalną strukturę; rano będzie można wziąć udział w sesjach praktycznych, dyskusjach czy warsztatach. Po przerwie obiadowej wszyscy będą tworzyć w grupy i wspólnie pracować nad rozwojem projektu. Pozwoli to nam zaangażować się bezpośrednio w rozwój Joomla! a co za tym idzie - w naszą przyszłość jako społeczność. Chciałbym tutaj jasno zaznaczyć że nie chodzi jedynie o rozwój kodu Joomla! CMS ale również wiele innych istotnych dziedzin naszego projektu. Jest to w moim przekonaniu bardzo ekscytująca koncepcja. Rzecz jasna, uczestnictwo w nich nie jest obowiązkowe, jednak przyszłość naszego projektu leży tylko i wyłącznie w waszych rękach! Zachęcam was do uczestnictwa w tej wspaniałej konferencji. Zainwestujcie w przyszłość Joomla, w przyszłość waszą i, co za tym idzie, przyszłość waszego biznesu.

 

Artykuł jest wolnym tłumaczeniem: Save the Date autorstwa Davida Hurley
Podziekowania dla Michała Kortasa za korektury

Ten artykuł jest dostępny także w języku:

0
Pesquisa da insdustria Joomleira no Brasil 2013
Bloquez vos agendas !
 

Comments

Already Registered? Login Here
No comments made yet. Be the first to submit a comment

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://magazine.joomla.org/