Joomla! 1.6 Partisi

Written by | 02 January 2011 | Published in 2011 January
Kutlama zamanı! Joomla! 1.6 bu ay çıkacak! Parti şapkalarınızı giyin, müziği açın, bir eş bulun ve joomla! seviç dansı yapın.

Joomla! dünya partisine katılmaya davetlisiniz!

Tarih: 24 Ocak-7 Şubat
Yer: Her yerde!

Bu yazının yazıldığı sırada, Joomla! 1.6'nın 10 Ocak tarihinde başlaması planlanıyor. Tüm Joomla Kullanıcı Gruplar (JUGs) ve Joomla'nın dünya geliştiricileri ve topluluk üyeleri 24 Ocak - 7 Şubat itibaren iki haftalık süre içinde bir kutlama planı hazırlamaları öngörülmektedir. Kek ye, Fotoğraf çek!, Klipler yap! joomla.org Topluluk blogu ve Twitter'dan yaklaşan detayları takip edin.

Joomla! 1.6, herkesin katılımının önemli olduğu hayatı, bir toplumun omuzlarına yuklendi. Bu ürün, Üretim Yönetim Ekibinin çok çalışması ve rapor eden, dökümantasyon yollayıp ve çeviriler yaparak destek olanlar sayesinde mümkün oldu. Projeye sponsor almaktan, bilgilendirme ve eğitici bloglamaya kadar pek çok yönden yardımcı olundu.

Bu sürüm hepimizin hevesle beklediği yenilikler getiriyor. İş bitmedi ama yeni bir dönem başlamıştır. Yeni Joomla! ile Yeni Yıla başladığımız gibi bu anı kutlamak için bir araya gelelim ve dünyaya nasil eğlenileceğini gösterelim.
Read 17559 times Tagged under Turkish
Ugur Uygur

Ugur Uygur

Joomla! User Community Istanbul