Vitaliy Marenkov

Vitaliy Marenkov

Developer of mavik Thumbnails

До того, как я начал работать над текущим проектом, я не думал, что мне когда либо придется использовать инструменты для автоматической сборки проектов. Ведь работаю я исключительно с интерпретируемыми языками, которым не нужна компиляция. Однако, как оказалось, они могут быть полезными и при разработке на PHP, и особенно при работе с Joomla!
В першій частині я розповів про практичні аспекти створення та адаптації розширень для Joomla 3. Мабуть ви помітили, що в ній не було нічого принципово нового. Річ у тім, що Joomla 3 настільки нова, що навіть її вдудовані розширення працюють в режимі сумісності з Joomla 2.5. Цього разу мова піде про справді нове. Настільки нове, що поки що немає зразків, щоб подивитися, як же це використовувати на практиці.
Joomla 3 є перехідною версіює перед LTS-версією 3.5, і тому вона дещо специфічна. Як не мене, вона переслідує дві мети: показати розробникам напрямок руху системи і випробувати на практиці нові підходи. Підходи ж ці настільки нові, що в самих вбудованих компонентах вони поки що не використуються. Тому дана стаття розділена на дві частини. В першій я розповім про практичні аспекти створення та адаптації розширень для нової версії. Друга — теоретична, в ній я розповім про нову концепцію MVC.