Abolhassan Firoozmandan

Abolhassan Firoozmandan

Professional Joomla CMS developer in Middle East

 

به دنبال راه اندازی سایت خود با جوملا فارسی هستید ؟ آیا نیاز به طرح سوال خود در انجمن جوملا فارسی دارید ؟ آیا به دنبال قالب فارسی جوملا هستید ؟ آیا به دنبال افزونه های جوملا فارسی هستید ؟ آیا به هاستینگ جوملا فارسی نیاز دارید ؟ سایت جوملا فارسی دات کام به همه نیازهای شما پاسخ میدهد.

Social Profiles

سمینار بین المللی جوملا روز 24 فروردین در فرهنگسرای فناوری و رسانه مشهد برگزار شد. در این سمینار که به همت تیم جوملا فارسی (مامبولرن) و همکاری فرهنگسرای فناوری و رسانه شهرداری مشهد برگزار شد، شرکت کنندگانی از سراسر کشور و همچنین خارج از کشور حضور داشتند.
 برای اضافه شدن عنوان مطلب به لینک "ادامه مطلب" در جوملا 1.5 مراحل زیر را طی کنید :
‎جوملا 1.5 از فایل error.php در پوشه templates/system برای نمایش خطاهای HTTP از قبیل 403 ، 404 ، 500 استفاده می کند که با ویرایش فایل error.php می توان خطاها را به شکل دلخواه درآورد.‎دقت کنید که نمی توانید ماژول ها را با استفاده <jdoc:include> در فایل error.php قرار دهید.
Tuesday, 01 March 2011 00:00

دیتابیس جوملا 1.6

ساختار دیتابیس از زمان انتشار جوملا 1 در سال 2005 تقریبا ثابت مانده بود و حال زمان آن رسیده بود تا تغییراتی در ساختار دیتابیس صورت گیرد تا برخی از کمبود ها و مشکلات حل شوند، از این رو تغییراتی در ساختار دیتابیس جوملا 1.6 داده شد. در ادامه به بررسی برخی از این تغییرات می پردازیم.