The Joomla! Community Magazine™

Abolhassan Firoozmandan

Abolhassan Firoozmandan

Professional Joomla CMS developer in Middle East

 

به دنبال راه اندازی سایت خود با جوملا فارسی هستید ؟ آیا نیاز به طرح سوال خود در انجمن جوملا فارسی دارید ؟ آیا به دنبال قالب فارسی جوملا هستید ؟ آیا به دنبال افزونه های جوملا فارسی هستید ؟ آیا به هاستینگ جوملا فارسی نیاز دارید ؟ سایت جوملا فارسی دات کام به همه نیازهای شما پاسخ میدهد.

Social Profiles

سمینار بین المللی جوملا روز 24 فروردین در فرهنگسرای فناوری و رسانه مشهد برگزار شد. در این سمینار که به همت تیم جوملا فارسی (مامبولرن) و همکاری فرهنگسرای فناوری و رسانه شهرداری مشهد برگزار شد، شرکت کنندگانی از سراسر کشور و همچنین خارج از کشور حضور داشتند.
 برای اضافه شدن عنوان مطلب به لینک "ادامه مطلب" در جوملا 1.5 مراحل زیر را طی کنید :
‎جوملا 1.5 از فایل error.php در پوشه templates/system برای نمایش خطاهای HTTP از قبیل 403 ، 404 ، 500 استفاده می کند که با ویرایش فایل error.php می توان خطاها را به شکل دلخواه درآورد.‎دقت کنید که نمی توانید ماژول ها را با استفاده <jdoc:include> در فایل error.php قرار دهید.
Tuesday, 01 March 2011 00:00

دیتابیس جوملا 1.6

ساختار دیتابیس از زمان انتشار جوملا 1 در سال 2005 تقریبا ثابت مانده بود و حال زمان آن رسیده بود تا تغییراتی در ساختار دیتابیس صورت گیرد تا برخی از کمبود ها و مشکلات حل شوند، از این رو تغییراتی در ساختار دیتابیس جوملا 1.6 داده شد. در ادامه به بررسی برخی از این تغییرات می پردازیم.

Language Switcher

Become an Author

Ready to become an author and start submitting articles?

Register Now!

JCM international articles

Grab the Joomla! Community Banners! Spread the word!

Recommend us on Google+